Fallout 3

Fallout 3
Fallout 3

Fallout 3 yra kompiuterinis vaidmenų žaidimas, kurį sukūrė „Bethesda Softworks“. Tai yra trečiasis pagrindinis „Fallout“ serijos žaidimas, neskaitant „Fallout: Brotherhood of Steel“ ir „Fallout Tactics“. Žaidime veikėją galima valdyti tiek iš pirmojo, tiek trečiojo asmens. Žaidėjas savo statistiką, žemėlapį ir kita mato per Pip-Boy 3000, informacinį terminalą. Kovos metu galima naudotis VATS savybe, kurios metu sustabdomas žaidimo veiksmas ir žaidėjui pasirinkus atliekami nurodyti veiksmai pagal veiksmo taškus (action points).
Continue reading

Fallout 2

Fallout 2
Fallout 2

Fallout 2 – kompiuterinis vaidmenų žaidimas (RPG), skirtas Windows ir Macintosh platformoms; „Fallout“ tęsinys. Šioje dalyje daugiau – monstrų, ginklų ir šarvų bei gausu kitokių patobulinimų. „Fallout 2“ kaip ir pirmtakas naudoja tokius atributus: jėga, suvokimas, ištvermė, išmintis, charizma, vikrumas, sėkmė. Pagal šiuos 7 pagrindinius atributus apsprendžiami žaidėjo veikėjo sugebėjimai.
Continue reading

Fallout

Fallout
Fallout

Fallout – atvirojo pasaulio kompiuterinis žaidimas vaidmenimis (RPG) DOS ir Windows platformoms. Žaidime iškeliama mintis, kad XXI amžiuje (tiksliau 2077 metais) kils branduolinis karas, per valandą nušluosiantis viską, bet per kitą šimtmetį viskas pamažu atgims. Tik pasaulis niekada nebebus toks, koks buvęs. Visi žmonijos likučiai išsimėtę giliai po žeme įrengtuose milžiniškuose bunkeriuose – slėptuvėse. Joks žmogus nėra matęs saulės šviesos. Visi gimsta ir miršta po masyviomis metalinėmis durimis, kurių nevalia atidaryti, nes lauke tyko greita mirtis. Vienuose bunkeriuose esantys žmonės nieko nežino apie kitus ir ar kitos slėptuvės dar išvis veikia.
Continue reading