Grand Theft Auto 5

Norėdami suaktyvinti daugybe GTA 5 kodų nebereikia daugiau naudoti telefono kaip GTA 4 . Dabar jūs žaidimo eigoje įvedate kodą ir viskas. Jei jūsų žaidimo tikslas gauti trofėjus ir panašiai, tai nereikomenduojame naudoti kodus. Taipogi nerekomenduojame žaidima išsaugoti kai aktyvavote kodą,nes jūs prarasite visus pasiekimus. Kodai veiksmingi tik viename žaidime,tai reiškia,kad sekanti karta žaidžiant kodą vėl teks aktyvinti.
Continue reading

days gone

Days Gone

Žaidimo „Days Gone“ veiksmas vyksta JAV šiaurės vakarų pakrantėje. Pasaulį apėmė epidemija, kuri paverčia žmones į siaubingus monstrus-kanibalus. Pagrindinis herojus Deacon St. John neseniai prarado žmoną ir dabar būdamas vienišas bando išgyventi šioje gražioje, bet pavojingoje žemėje. Siekdamas įveikti sunkumus, Deacon St. John leidžiasi į dvasios ir jėgų reikalaujančią kelionę. Pakeliui jis susitiks su senais draugais ir priešais, padės kitiems išgyvenusiems bei kovos su banditais.
Continue reading

Wolfenstein

Wolfenstein
Wolfenstein

Wolfenstein – mokslinės fantastikos siaubo pirmojo asmens šaudyklė, sukurta bendrovių „Raven Software“, „id Software“, „Pi Studios“, „Endrant Studios“ ir išleista „Activision“. Žaidimas pasirodė 2009 m. Wolfenstein žaidimas – savo pirmtako Return to Castle Wolfenstein tęsinys. Pagrindinis veikėjas, valdomas žaidėjo vieno žaidėjo režime, ir legendinis Wolfenstein serijos agentas BJ vėl sugrįžta, jam tenka eilinį kartą kariauti prieš nacius, sustabdyti jų baisius eksperimentus ir piktus kėslus. Veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo laikotarpio Prancūzijoje. Taip pat kelių žaidėjų režime žaidėjas galės pasirinkti: kovoti už partizanus, ar už nacius. Žaidėjas galės pasirinkti vieną iš trijų klasių: inžinierių, mediką, ar kareivį.
Continue reading

StarCraft 2: Wings of Liberty

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft 2: Wings of Liberty

StarCraft 2: Wings of Liberty − 2010 m. realaus laiko strateginis (RTS) žaidimas; „StarCraft“ tęsinys. Jis skirtas Microsoft Windows ir Mac OS X operacinėms sistemoms. Žaidimą sukūrė kompanija „Blizzard Entertainment“. Tai yra pirmoji dalis „StarCraft 2“ trilogijoje. Kitos dvi dalys vadinasi „Heart of the Swarm“ ir „Legacy of the Void“. Žaidimo veiksmas vyksta XXVI amžiuje, nuošalioje Paukščių Tako galaktikos dalyje. Tarpusavyje kaunasi trys rasės: Terran (žmonės), Zerg ir Protoss. „Wings of Liberty“ pagrindinis dėmesys skiriamas Teranų rasei, o sekantys du papildymai bus susieti su Zergų ir Protosų rasėmis. Žaidimo istorija plėtojama prabėgus ketveriems metams po žaidimo „StarCraft: Brood War“ įvykių.
Continue reading

StarCraft: Brood War

StarCraft: Brood War
StarCraft: Brood War

StarCraft: Brood War – 1998 m. išleistas realaus laiko strateginio žaidimo „StarCraft“ papildymas. Papildymas siūlo po du naujus kovinius vienetus kiekvienai rasei, visą eilę naujų vietovių, kuriose gali vykti kovos, geresnį rasių balansą ir dar tris naujus epizodus pratęsdamas „Starcraft“ istoriją. Naujosios misijos akivaizdžiai sunkesnės, jaunesnio amžiaus žaidėjams gali pasirodyti išvis nepereinamos be kodų. Paprastai dabar internete žaidžiama tik su šiuo papildymu.
Continue reading

Starcraft

Starcraft
Starcraft

Starcraft − 1998 m. realaus laiko strateginis žaidimas, sukurta JAV kompanijos „Blizzard Entertainment“. Žaidimas yra mokslinės fantastikos stiliaus, pagrindinis tikslas − kovos žvaigždžių sistemose. Žaidimo išleidimo metais tai buvo perkamiausias žaidimas ir geriausio RTS žaidimo titulo laimėtojas. Viso žaidimas gavo daugiau nei 30 įvairių apdovanojimų nuo kompiuterinių žaidimų žurnalų, parodų ir svetainių.
Continue reading

Max Payne

Max Payne
Max Payne

Max Payne – trečio asmens šaudyklė, kompiuterinis žaidimas, sukurtas suomių kompanijos „Remedy Entertainment“. Žaidimo kūrimą rėmė „3D Realms“, o 2001 m. išleido kompanija „Gathering of Developers“. Pagrindinis žaidimo herojus – Niujorko policijos departamento pareigūnas, dirbantis Hels Kičeno (Hell’s Kitchen) rajone, Niujorke. Žaidimo istorija prasideda Maksui grįžus namo ir radus ten prekeivius narkotikais, nužudytas žmoną bei naujagimę dukrelę. Po 3 metų Maksas jau slaptasis DEA agentas. Jis siekia surasti ir sunaikinti tuos narkotikų verslo narius.
Continue reading