Heroes of Might and Magic 5

Heroes of Might and Magic V
Heroes of Might and Magic 5

Heroes of Might and Magic V yra penktasis „Heroes of Might and Magic“ serijos ėjimais pagrįstas strateginis kompiuterinis žaidimas, sukurtas įmonės „Nival Interactive“ ir 2006 m. gegužės 16 d. išleistas „Ubisoft“. Žaidime yra šešios frakcijos: Haven, Inferno, Necropolis, Dungeon, Sylvan ir Academy. Žaidimo papildymai prideda dar dvi frakcijas – Fortress ir Stronghold.
Continue reading

Heroes of Might and Magic 3

Heroes of Might and Magic 3
Heroes of Might and Magic 3

Heroes of Might and Magic 3 žaidimo eiga labai panaši į prieš tai buvusiose pirmoje ir antroje dalyse, kai žaidėjas valdo savo herojus, kurie kontroliuoja turimas armijas įkvėptas mitų ir legendų. Žaidimo eiga suskirstyta į dvi dalis, taktinį žemėlapio tyrinėjimą ir vieno ėjimo kovos sistemą. Žaidėjas susikuria armiją leisdamas resursus viename iš aštuonių skirtingų karalystės pilių. Herojus įveikdamas įvairius monstrus ir oponentų herojus gauna patirties taškų, kurie padeda herojui tobulėti ir stiprėti. Siekiant laimėti, scenarijai ne visada būna vienodi, tai priklauso nuo žaidžiamo žemėlapio: nugalėti visus oponentus, užimti visas resursų kasyklas ar surasti Šventojo Gralio artefaktą (angl. Holy Grail).
Continue reading

Heroes of Might and Magic

Heroes of Might and Magic
Heroes of Might and Magic

Heroes of Might and Magic – kompiuterinių strateginių žaidimų serija. Seriją kuria „New World Computing“, „3DO Company“ padalinys. Šiuo metu yra išleistos šešios dalys. Žaidimas yra ėjimų strategija, kurioje esminį vaidmenį vaidina herojai. Herojai kontroliuoja armijas ir magiškas galias. Armijas gali sudaryti įvairios mitinės ir išgalvotos būtybės, kurios perkamos skirtingose pilyse. Kiekviena žaidimo dalis pasižymėjo unikalia grafika, skirtingomis pilimis ir būtybėmis.
Continue reading