Grand Theft Auto 5

Norėdami suaktyvinti daugybe GTA 5 kodų nebereikia daugiau naudoti telefono kaip GTA 4 . Dabar jūs žaidimo eigoje įvedate kodą ir viskas. Jei jūsų žaidimo tikslas gauti trofėjus ir panašiai, tai nereikomenduojame naudoti kodus. Taipogi nerekomenduojame žaidima išsaugoti kai aktyvavote kodą,nes jūs prarasite visus pasiekimus. Kodai veiksmingi tik viename žaidime,tai reiškia,kad sekanti karta žaidžiant kodą vėl teks aktyvinti.
Continue reading

Grand Theft Auto: Vice City

GTA: Vice City
GTA: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City (GTA: VC) yra ketvirtasis „GTA“ tetralogijos žaidimas. Žaidimą kūrė „Rockstar North“ (anksčiau „DMA Design“), o išleido „Rockstar Games“. Šiaurės Amerikoje žaidimas debiutavo 2002 m. spalio 27 d. PlayStation 2 konsolei. Žaidimas greitai tapo geriausiai parduodamu tų metų žaidimu.Vice City – naujojo „GTA“ žaidimo pavadinimas. Veiksmas vyksta JAV mieste Vice City 1986 metais.
Continue reading

Grand Theft Auto 4

GTA 4
GTA 4

Grand Theft Auto IV (GTA IV) – 2008 m. atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių žanro kompiuterinis žaidimas, išleistas bendrovės „Rockstar Games“. Veiksmas vyksta 2008 m. „Liberty City“ mieste. Pagrindinis veikėjas Niko Beličius (Niko Bellic) buvo įkalbintas savo pusbrolio Romano atvykti į Liberty City. Jis melavo Niko, sakydamas, jog pats gyvena labai turtingai, turi daug pinigų, merginų ir vilų, tam kad Niko paliktų savo šalį Serbiją ir atvyktų į Liberty City. Atvykęs Niko supranta, jog viskas kiek kitaip nei jam pasakota. Romanas turi paprastą taxi firmą, mažą butą ir yra prasiskolinęs Rusų mafijai.
Continue reading

Grand Theft Auto 3

GTA 3
GTA 3

Grand Theft Auto 3 (2001) veiksmas vyksta išgalvotame Liberty City mieste, kuris buvo kuriamas pasiremiant Niujorko miestu. Tai buvo pirmas šios serijos žaidimas, kurio veiksmas buvo matomas trečiuoju asmeniu, taip pat žaidimas turėjo naują 3D grafikos variklį. Žaidimas pasisėmė daug idėjų iš tokių garsių filmų, kaip „Žmogus su randu“, „Geri vyrukai“ ir „Sopranai“. Buvo sukurtos PlayStation 2, PC ir Xbox versijos.
Continue reading

Grand Theft Auto: San Andreas

GTA: San Andreas
GTA: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA: SA) yra „Rockstar North“ sukurtas kompiuterinis žaidimas, pasirodęs 2004 m. Veiksmas vyksta 1992 metais išgalvotoje San Andreas valstijoje, kuri buvo kuriama pasiremiant Kalifornija ir Nevada, bei Los Andželo, San Francisko ir Las Vegaso miestais. Žaidimui įtaką darė filmai apie juodaodžių gyvenimą ir tų laikų vakarų pakrantės repo kultūrą.
Continue reading

Grand Theft Auto: London 1969

GTA London 1969
GTA London 1969

Grand Theft Auto: London 1969 – „Grand Theft Auto“ žaidimo papildymas, išleistas 1999 m., balandžio 29 d. „Grand Theft Auto: London 1969“ veiksmas vyksta 1969 m., Londone. Kaip „Grand Theft Auto“ žaidėjui reikia būti nusikaltėliu ir vykdyti įvairias užduotys, nes tai žaidimo tikslas. Žaidime pasistengta sukurti XX a. 6-ojo dešimtmečio aplinką: daug senoviškų automobilių, kurie yra labai lėti; senoviška žmonių kalba; daug senų pastatų. Žaidimo veikėjas panašus į Džeimsą Bondą, nes kalba panašiai kaip jis.
Continue reading