Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War
Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War − pirmojo asmens šaudyklė ir penktoji „Call of Duty“ serijos dalis. Žaidimą sukūrė „Treyarch“, o 2008 m. lapkričio 11 d. išleido „Activision“. Vyksmo vieta sugrįžta į Antrojo pasaulinio karo laikus, prieš tai buvusioje dalyje, „Call of Duty 4: Modern Warfare“, veiksmas vyko šiuolaikiniais laikais. Žaidime perteikiami mūšiai, vykę Ramiajame vandenyne, kur kovojo JAV ir Japonijos imperijos ginkluotosios pajėgos, bei Rytų frontas, kuriame kovėsi Sovietų Sąjunga ir Nacistinė Vokietija. Visa tai žaidėjas mato iš JAV jūrų pėstininko, eilinio C. Milerio ir Raudonosios armijos kareivio, Dimitrijaus Petrenko perspektyvos.
Continue reading

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare − pirmojo asmens šaudyklė ir ketvirtoji „Call of Duty“ serijos dalis (neskaitant papildymų). Žaidimą sukūrė „Infinity Ward“, o 2007 m. lapkričio 5 d. išleido „Activision“. Žaidime veiksmas vyksta 2011 metais, kur radikalų lyderis įvykdo mirties bausmę nežinomos šalies, kuri yra Viduriniuosiuose Rytuose, prezidentui, ir „Ultranacionalistų“ judėjimas įžiebia pilietinį karą Rusijoje. Konfliktai matomi iš JAV jūrų žvalgybos pėstininko ir britų Specialiosios oro tarnybos būrio nario perspektyvos. Daugelio žaidėjų režime yra įvairių žaidimo režimų, taip pat lygių sistema, kur aukštesnis lygis žaidėjams leidžia atrakinti papildomus ginklus, ginklų patobulinimus ir įvairius kamufliažinius išmarginimus.
Continue reading

Call of Duty 2

Call of Duty 2
Call of Duty 2

Call of Duty 2 − pirmojo asmens šaudyklė ir antroji „Call of Duty“ serijos dalis. Žaidimą sukūrė „Infinity Ward“, o išleido „Activision“. 2005 m. spalio 25 d. buvo išleistas Microsoft Windows operacinei sistemai, o tų pačių metų lapkričio 15 d. Xbox 360 žaidimų konsolei Europoje, Australijoje ir Š. Amerikoje. Žaidime veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais. Žaidėjui tenka valdyti po vieną kareivį iš JAV ir Raudonosios armijos pajėgų bei du iš Didžiosios Britanijos sausumos pajėgų.
Continue reading

Call of Duty

Call of Duty
Call of Duty

Call of Duty − pirmojo asmens šaudyklė, sukurta įmonės „Infinity Ward“ ir išleista 2003 m. spalio 29 d. „Activision“. Tai yra to paties pavadinimo žaidimų serijos pirmoji dalis. Žaidime veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais. „Call of Duty“ naudoja „Quake III: Team Arena“ grafinį variklį. Žaidimas yra panašus į kitus šio žanro žaidimus, pvz., „Medal of Honor“, kadangi susideda iš vieno žaidėjo kampanijos ir misijų. Tačiau kitaip nei „Medal of Honor“ žaidime, galima žaisti ne tik už Amerikos kareivį, bet ir už Didžiosios Britanijos ar Sovietų Sąjungos kareivius.
Continue reading